Aparat RTG z radiowizjografią

Aparat RTG z radiowizjografią, jaki posiadamy w naszym gabinecie Stomatologia Wawro-Pampuszko w Tychach to ultranowoczesny sprzęt rentgenowski. Pozwala naszym specjalistom wykonywać zdjęcia pojedynczych zębów, które natychmiast możemy wyświetlać i analizować na ekranie podłączonego komputera. Taki zaawansowany system znacznie podnosi komfort pracy, a także skraca czas trwania zabiegów. Każde zdjęcie, wykonywane przez nasz aparat RTG jest doskonałej jakości, zaś Pacjent doświadcza dużo mniejszej dawki promieniowania w porównaniu z innymi, dostępnymi na rynku aparatami rentgenowskimi. To szczególnie ważne dla osób, które borykają się z problemami zdrowotnymi lub są wrażliwe na tego typu czynniki.

Nasz rentgen wykorzystujemy w diagnostyce oraz podczas przeprowadzania leczenia kanałowego. W tym drugim przypadku niezmiernie ważne jest to, aby kontrolować proces leczenia na poszczególnych etapach całego, skomplikowanego procesu endodoncji.

Dzięki temu, że posiadamy własny aparat RTG, w większości przypadków, leczenie kanałowe przeprowadzamy podczas jednej wizyty, co jest bardzo komfortowe, zarówno dla Pacjenta, jak i dla lekarza. Nie jest konieczne odsyłanie Pacjenta na zdjęcie do zewnętrznego punktu, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.